Menu
Your Cart

Sık Sorulan Sorular

Ürün satın alabilmek için sitemize özellikle üye olmanıza gerek yoktur. Üye olup ürün satın alabileceğiniz gibi misafir olarak da gerekli bilgileri girerek web sitemizden  alışveriş yapabilirsiniz.

Tüm kredi ya da banka kartları ile sitemizden alışveriş yapabilirsiniz.

Sitemizden yapacağınız tüm alışverişlerde kargo ücretsizdir. Tüm kargo ücreti şirketimiz tarafından karşılanmaktadır.

Sipariş verdiğiniz ürünün teslimat süresi teslim edileceği il, ilçeye ya da diğer yerleşim birimine göre değişmektedir. Ayrıca sipariş verdiğiniz günün hafta içi ya da hafta sonu olmasına göre de değişim göstermektedir. Bu nedenle sipariş verdiğiniz ürünü 1 gün sonra da teslim alabilirsiniz, 1 hafta sonra da. Kargoların işleyişlerine müdahale edemediğimiz için ancak size kargo takip numarası iletmekteyiz. Bu kargo takip numarası ile ilgili kargonun sitesine girerek sorguladığınızda, kargonuzun nerede olduğunu ve tahmini teslim zamanını görebilmektesiniz.

İade Şartları

  • 14 iş günü içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, paketini, jelatinini hiçbir şekilde açmadan iade formunu (faturanızın arkasında) doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 iş günü içerisinde ürünle birlikte geri gönderebilirsiniz. Jelatini ya da paketi açılmış ürünler kesinlikle iade alınamamaktadır. Ürünlerin iade edilebilmesi için iade koşullarına uyması gerekmektedir.
  • Ücretsiz iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, Anlaşmalı kargomuz ile gönderdiğiniz takdirde, kargo ücreti alınmayacaktır.
  • İade !iki.com’a ulaştı bilgilendirmesi: İadeniz bize ulaşınca e-posta gönderilir.
  • Geri ödemeler: İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, 1iki.com geri ödemeleri 2 iş günü içerisinde bankaya iletmektedir. Bundan sonraki süreci bankanızdan takip edebilirsiniz.


İade Adresi

1iki.com - Galip Coşkun Tekstil ve Kozmetik San.

Ali Pasa Mah. Yeni Hukumet Cad. No:14/102, Merkez / Tokat / TURKEY

Destek için info@1iki.com ve 0850 3044217 'den Müşteri Hizmetlerine ulaşabilirsiniz.Sizlere daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız.