Kadın Çanta

Kadın Çanta
Tamamen el işçiliği ile üretilmiş deri çantalar bu kategoride yer almaktadır.
İnsanoğlunun hassas olduğu alanlardan birisi de giydikleri ve giysileri ile birlikte aksesuar olarak kullandıkları ürünlerdir. Hem erkekler hem de kadınlar giyim tarzlarına ve giydikleri ürünlere oldukça dikkat ederler. Bu nedenle hem üstümüze giydiklerimiz hem de aksesuar olarak yanımızda taşıdıklarımız ya da tamamlayıcı giysilerimiz bizim için çok önemlidir. Tabii bu tamamlayıcı giysilerin seçimi de en az ana giysilerimiz kadar öneme sahiptir. Özellikle kadınlar için en önemli tamamlayıcı giysi ya da aksesuar olarak bakıldığında ilk sırada çanta gelecektir. Kadınlar için çanta seçimi giysilerin kombini, o andaki ve genel ihtiyaçlar açısından gerçekten önemle yapılması gereken bir olgudur. Doğru kadın çanta seçimi yapılmadan giysilerde bir bütünlük sağlanmış olamaz.
Kadın çantası ise oldukça farklı tarzlara ve alternatiflere sahiptir. Kullanım şekli olarak bakıldığında bu ürünleri kol çantası, el çantası, omuz çantası ve sırt çantası gibi farklı ayrımlara bölebiliriz. Böylece nasıl kullanacağınıza göre isimlendirmiş oluruz. Tabii ayrım sadece bununla bitmez, gece çantası, günlük çanta, abiye çanta, spor çantası, makyaj çantası, bebek çantası vs… gibi farklı gruplamalar da rahatlıkla  yapılabilir. Buradaki ayrımda da önemli olan çantanın ne amaçla kullanılacağı olmaktadır.
Kadınlar için vazgeçilmez bir giysi tamamlayıcısı ve eşya taşıma aparatı olan bu güzel ürünlerde çok fazla özellik bir arada yer almaktadır. Örneğin onun rengi gerçekten bir kıyafet ile kullanılıp kullanılmayacağını belirleyen ana unsurlardan birini oluşturur. Renk yönünden uyumlu olmadığı bir elbise ile kombin yapıldığında ne kadar tarz olarak uygun olsa bile ciddi anlamda olumsuz bir görüntü ortaya çıkaracaktır. Bu da gösterilen o kadar çabanın boşa gitmesi anlamına gelecektir.
Bu özel ürünlerde bir diğer önemli özellik de üretildiği malzeme olarak karşımıza çıkmaktadır. Çanta yapımında en dayanıklı  ve elit malzeme olarak deri karşımıza çıkmaktadır. Deri kadın çantası belki de en çok talep edilen ürün grubudur. Ancak kullanılan malzemelerin daha pahalı olması nedeniyle fiyatları her zaman diğer malzemelerden üretilenlere göre birçok zaman çok daha yüksektir. 1iki.com olarak biz ise kadınlara bu çok özel malzemeden tamamen el yapımı çok tarz ve kullanışlı deri çantaları 89 liradan başlayan fiyatlarla sunuyoruz. Hiçbir yerde rastlama şansına ulaşamayacağınız kalite ve fiyatları burada sunmaktan onur duyuyoruz.
Göster:
Sırala: